9 februari was een smakelijke dag voor de derdejaars leerlingen van IMC Weekendschool Amsterdam West, want wat zit er allemaal in die overheerlijke gehaktballen met tomatensaus?
Met deze opdracht maakte de klas voor het eerst kennis met Gustaaf Kout, kok en eigenaar van restaurant La Cacerola in het centrum van Amsterdam. Hij verwelkomde ons in zijn eigen restaurant om daar wat te vertellen over zijn beroep en vakgebied en vragen van leerlingen te beantwoorden. Wat vind u leuk aan uw werk? Is het ook leuk als je elke dag moet koken? Hoe zorg je ervoor dat de klanten terugkomen? Heeft u eigenlijk vaste klanten? En wat wordt er vooral gemaakt in dit restaurant?
En net zoals de leerlingen, kan een kok niet eeuwig stilzitten. Dus volgde er een proef- en kookwedstrijd van gehaktballen met tomatensaus: smullen maar! Wil je er zelf ook eens eten, ga dan naar www.restaurantlacacerola.nl of Weteringstraat 41 (Amsterdam-Centrum).
(komt er aan)