fbpx
020 – 280 17 00 EN

Leerlingen Zuidoost naar Ajax-NEC

10-12-2010

9 december 2010
Via sponsor Delta Lloyd mochten acht leerlingen van vestiging Zuidoost meegenieten vanuit een heuse skybox.

Zaterdag 4 december speelde Ajax tegen NEC in de Amsterdam ArenA. Acht leerlingen van Zuidoost mochten komen kijken, vergezeld door juf Lise en juf Bianca van Delta Lloyd. Voorafgaand aan de wedstrijd was er een ontmoeting met Kenneth Vermeer, (geblesseerde) tweede keeper. Hij signeerde de prachtige bal die alle kinderen kregen.

Een van de eerste vragen toen we eenmaal hadden plaatsgenomen op de tribune: ‘Juf, mogen we schreeuwen?’ (‘Tuurlijk, daavoor ben je in een voetbalstadion’). Ajax werd dan ook volop aangemoedigd. Beste quote: ‘Juf, wij zijn het nieuwe sfeervak!’.

De wedstrijd was eerste helft saai, maar de tweede helft werd spannender. Helaas konden we maar 1,5 minuut genieten van de 1-0 voorsprong. Daarna scoorde NEC 1-1. De kinderen werden verwend met ijs, chips en een goodiebag vol Ajax-spullen. Al met al een superleuke avond, ook al viel de uitslag wat tegen.