Doneer

IMCoach gaat door

23 jan 2024

Vrijwilligers brengen onze missie in de maatschappij. En de maatschappij in onze klas. Op 28 juni 2023 hebben we daarom opnieuw een aanvraag ingediend voor de subsidieregeling Maatschappelijke Diensttijd 2023 (MDT). Op 1 december gaf de beoordelingscommissie MDT tot onze vreugde positief advies.

Volgens de beoordelingscommissie beschikt het IMCoach-team over voldoende motivatie, ervaring, kennis en expertise om met succes het voorgelegde MDT-project uit te kunnen voeren. In de komende twee jaar willen we nóg meer jongeren tussen de 12-30 jaar een uniek en leerzaam traject bieden. Om deze reden slaan we wederom de handen in één met CINOP, ECHT Onderwijs en Reclame Maken Voor Jezelf. Naast het vrijwilligerswerk voor onze stichting, waarmee ze bijdragen aan de maatschappij, krijgen onze IMCoaches ruimte voor het ontdekken en ontwikkelen van hun talenten en vaardigheden. Hierin staan de betekenisvolle ontmoetingen met onze leerlingen, gastdocenten en collega’s centraal.

1 miljoen mdt subsidie voor imcoach. Uitreiking Europass-certificaten aan nieuwe IMCoaches

Lees meer over IMCoach op www.imcoach.nl