fbpx
020 – 280 17 00 EN

Gastdocent IMC Utrecht haalt geld op via rally

07-06-2018

Ze zijn vertrokken!

Gastdocent Jules van der Leeuw is samen met zijn vriendin Claudia vandaag begonnen aan de Baltic Sea Circle in een Peugeot 205 die net zo oud is als IMC Weekendschool! In ruim twee weken leggen zij 8500 kilometer af door 11 landen om zo geld in te zamelen voor de weekendschool.

De avontuurlijke tocht wordt afgelegd in auto’s van minimaal 20 jaar oud. Jules en Claudia doen dit niet alleen omdat het onwijs vet is, maar ook voor een goed doel. We zijn heel erg blij dat Jules en Claudia IMC Utrecht hiervoor hebben uitgekozen. Het idee was om minimaal 750 euro op te halen zodat de vervoerskosten van IMC Utrecht gedekt kunnen worden, maar inmiddels zitten ze al op ruim 3.400 euro.

Volg hun reis live via deze link met ook updates via Facebook. Het is nog steeds mogelijk om een donatie te doen voor een succesvolle rally van team Equipe Deux-Cent-Cinq. We wensen het stel veel succes en plezier.