Je eigen droomhuis bouwen, een dagje meehelpen bij een echt eetcafé en op bezoek bij de Burgemeester van Amersfoort: IMC on Tour Amersfoort heeft een vliegende start gemaakt sinds IMC on Tour afgelopen oktober ook in Amersfoort van start ging.
IMC On Tour biedt nieuwkomerskinderen in de leeftijd 10-14 jaar elke week bijzondere lessen van inspirerende professionals. Op woensdagmiddag en in de schoolvakanties volgen de kinderen een programma waarin zij kennis maken met verschillende vakgebieden en beroepen. Daardoor maken de kinderen direct kennis met de Nederlandse samenleving. En met zichzelf!
Zo probeert IMC on Tour bij te dragen aan een snelle en succesvolle integratie.
Graag delen we twee artikelen uit de lokale media van Amersfoort en een filmpje van de gemeente Amersfoort over het bezoekvan IMC on Tour aan de burgemeester:
- Bekijk de film over bezoek aan burgemeester van Amersfoort
- Artikel over Bouw je Droomhuis
- Artikel over bezoek aan Eetcafé in het kader van de les horeca
En niet alleen voor de kinderen was het spannend om te Burgemeester te ontmoeten…